7/24 saat
+90 324 326 70 97

BEYAZ DİŞ, BEYAZ GÜLÜŞ

Güzel ve parlak bir gülüş, sizi yalnızca çekici göstermez, aynı zamanda daha genç gösterir ve insanlarda daha iyi bir izlenim bırakmanızı sağlar.

Almanya’daki Max Planck Enstitüsü’nün yaptığı psikolojik araştırma, gülümsemenin pozitif davranışları artırdığını, güven aşıladığını, hatta kişinin daha genç ve çekici görünmesini sağladığını ortaya koyuyor. İster ilk randevu, ister iş görüşmesi, ister düğün, ister mezuniyet için olsun; en güzel gülüşünüzü ortaya çıkartmak sizi daha çekici hale getirecektir.

Bazen ilk randevunuza ya da iş görüşmenize hazırlanmak için yeterli zamanınız olmayabilir. Böyle durumlarda yapmanız gereken tek şey diş beyazlatmadır ve bunun için iki seçeneğiniz vardır; ya diş beyazlatmak için bir diş hekiminden randevu alırsınız ya da diş beyazlatmaya yarayan ürünler kullanarak bu işi kendiniz yaparsınız.

Diş Hekimleri “Ofis Tipi Diş Beyazlatma” Yapıyor

Son dakikada alınan randevu ile diş hekiminizin yalnızca “hızlı beyazlatma” yapmasına sağlarsınız. Onun yerine, evde kendiniz de dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Ancak tabii ki bir profesyonelin dişlerinizi beyazlatmasının daha etkili olacağını hatırlatmakta fayda var. Çünkü diş hekiminizin kullandığı malzemeler, sizin evde kullanacaklarınızdan daha yoğundur. Örneğin diş hekimleri yüzde 15-35 civarında hidrojen (karbamid) peroksit kullanırken, eczaneden aldığınız ürünlerde bu oran sadece yüzde 3-10 civarındadır. Ayrıca muayenehanede yapılan tedavi sırasında dişlerinize özel bir ışıkla ile beyazlatıcı jelin aktivasyonu hızlandırılıyor. Ofis tipi diş beyazlatma da denilen bu işlem genel olarak 1 saat sürüyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Herhangi bir sebeple diş hekimine gidemiyorsanız evde kendiniz de dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Bu süreç birkaç gün ya da en fazla bir kaç hafta sürer. Etkili bir diş beyazlatma için beyazlatıcı diş macunu ile beyazlatma bantlarını birlikte kullanabilirsiniz.

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerimizden birine tıklayın.

×