7/24 saat
+90 324 326 70 97

Kök Hücre + CGF Yöntemi

27 Tem, 2021 | Beyhan GÖK | Yorum Yok

Kök Hücre + CGF Yöntemi

Bazı insanların neden yaşlanmadığını biliyor musunuz?
Hepsi kendi kanlarından elde edilen “büyüme faktörlerinin ve kök hücrelerin” enjekte edilmesi ile genç kalıyorlar ve daha sağlıklı bir görünüme sahipler. Yabancı hiçbir madde yok. Botoks ya da Dolgu Maddeleri gibi doldurarak değil genç hücreler vererek ve çoğalmasını sağlayarak gençlik elde ediliyor. Elde edilen gençleştirici etkinin dolgu ve benzer uygulamalarda elde edilen etkileri gibi sadece belirli alanlarda yoğunlaşmış olmaması, derinin daha büyük bir bölümüne yayılması ve daha kalıcı olmasıdır. Diğer yöntemlerle sağlanan olumlu sonuçlar belli bir süre devam eder, ancak LPCGF ile elde edilen olumlu sonuçlar tamamen kullanana aittir. Kaybolup gitmez.
LPCGF – likit enjekte edebilen büyüme faktörleri & kök hücre yöntemi* Daha Sağlıklı ve Canlı bir cilt
* YÜZ, BOYUN, ELLER, SAÇ VE DEKOLTE bölgelerindeki gençlik sağlayıcı
*Göz altı morlukları, cilt renginin açılmasında etkilidir.
* Sivilce izlerinde ve güneş lekelerinde etkilidir.
* Çizgiler gençleştirilerek kaybolur. 10 yaş geriye gidilir.
* Saç dökülmelerini durdurur ve yeni saç oluşumunu destekler.
*Saç kayıplarından doğan yerlerde saçların çıkmasında etkili yöntemdir.
*Selülit, çatlaklar, kol içlerindeki sarkmalarda deri toparlamasında etkilidir.
LPCGF Nasıl Elde Edilir?LPCGF yönteminde hastadan alınan kan hiçbir kimyasal içermeyen tüplerle MEDIFUGE cihazına yerleştirilip ayrıştırılır ve hiçbir kit kullanmaya gerek kalmadan enjekte edilir. İçerisinde daha çok GF (büyüme faktörü) bulunmaktadır. Kök hücreleri tetikler genç hücrelerin çoğalmasını sağlar. Sonuç olarak sağlık turizmi çok çeşitli olup bir çok sebebi de içinde barındırmaktadır. Temel sebep daha iyi imkanlarda farklı bir ülkede sağlığını tekrar elde etmek için yapılan turizm çeşidi olup hızla yükselen bir sektördür.
Diş Çekim Yerlerinde, Kemik Oluşumunda ve İmplant Tedavilerinde Etkili YöntemBüyüme Faktörleri (GF) ve Kök Hücreler sayesinde ciltteki renk farklılıklarının önlenmesinden saç dökülmesinin durdurulmasına kadar pek çok tedavide yararlanılıyor. Örneğin saçları henüz dökülmeye başlayan kişiler bu uygulamayı yaptırdığında saç derisindeki damarlanma artıyor, dökülme önlendiği gibi yeni saçlar da çıkabiliyor. Ciltte ise lekelerin, çizgilenmelerin tamirinde,cilt gevşemelerinde ve selülit tedavisinde etkili. Daha çok dekolte, boyun ve yüzde kullanılıyor ama el üzerinde, kollarda ve hatta bacak içlerinde bile çok etkili. LPCGF sadece estetik amaçlı uygulanmıyor; yaraların, kırıkların, dokuların onarılmasında iyileşmeyi hızlandırdığı için uzun zamandır ortopedi ve travmatoloji alanında da kullanılıyor. Ayrıca diş hekimleri kemik oluşumunda, diş çekim yerlerinde, implant tedavilerinde de bu yöntemi kullanıyor. Şimdi, tüm dünyada yüzünüze kendi kanınızı enjekte ederek estetik yaptırma modası var. Nedeni; tamamen doğal olması. Daha doğal görünmek isteyen Hollywood yıldızlarının da bir kısmının botoks’tan vazgeçip bu yöntemi yaptığı biliniyor.
LPCGF Uygulaması İçin Gerekli Bilgiler*Uygulama 1 ay için de 3 defa yapılmaktadır.
* LPCGF – kanımızdaki gençlik yöntemini 30’lu yaşlardan itibaren yaptırmaya başlandığında,
cilt bu yaşlarda sabitlenir ve ileriki yıllarda herhangi bir dolgu maddesine dahi ihtiyaç duyulmaz.
* 1 yıl sonra gerekli görülürse tekrarı yapılır.
* Platelet sayısı yetersiz olan hastalarda, kanser hastalarında bu uygulama yapılmamaktadır.
*LPCGF – kanımızdaki gençlik sayesinde genç hücreler aktif hale gelir.
* Kimyasal hiçbir madde olmadığı için alerji yapmaz.
Uygulama Kan Alımı İle BaşlıyorUygulama kan alımı ile başlıyor. Özel GF ve Kök hücreleri ayırıcı özellik taşıyan santrüfüjden geçilerek enjökterlerle çekiliyor. Uygulama alanı özel kremlerle uyuşturuluyor.
31 g 4 mm kısa iğneler ile tüm yüze enjekte ediliyor. Sırf bu mikro travmalar bile tamir fabrikalarımız olan kök hücrelerimiz harekete geçirip, ciltteki elastikiyeti sağlayan lif kolajen üretimini arttırıyor. İşlem bir saat sürüyo. Genelde uygulamaya dekolteden başlanıp daha sonra boyun ve yüze geçiliyor. Hasta hafif bir pembelikle çıksa bile operasyondan, ertesi güne bir şeyi kalmıyor. Uygulamalar genelde peş peşe, üç ya da dört seans yapılıyor bir ay içinde olmak üzere. Estetik müdahaleye gerek kalmadan kendi kanınız ve vücudunuzun doğal yapısı ile içinizden gelenleri tekrar size gençlik olarak vermekle mükemmele ulaşıyor.

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerimizden birine tıklayın.

×